KNVI-O&O Bestuur

Van links naar rechts: Martina Borghmans, Marjolein Kranse, Coen Wilders, Hilde Klein (bestuurslid 2014-15), Marijke Mentink, Marjo Bakker, Judith Gulpers en Marijke Rinkel.

Van links naar rechts: Martina Borghmans, Marjolein Kranse, Coen Wilders, Hilde Klein (bestuurslid 2014-15), Marijke Mentink, Marjo Bakker, Judith Gulpers en Marijke Rinkel.

Samenstelling KNVI-O&O Bestuur

  • drs. Marjo Bakker (voorzitter)
    Bibliotheek NIOD. Instituut voor oorlogs-, holocaust- en genocidestudies
    Herengracht 380
    1016 CJ Amsterdam
    Tel. 020 – 5233873
    E-mail: m.bakker@niod.knaw.nl
    Aftredend: 2018 (niet herkiesbaar)

  • Marjolein Kranse, MA LIS (secretaris)
    Bibliotheek Deltares
    Postbus 177
    2600 MH Delft
    Tel. 06 - 15014154
    e-mail: marjolein.kranse@deltares.nl
    Aftredend: 2016 (herkiesbaar)

  • Marijke Mentink (penningmeester)
    Bibliotheek Hogeschool Van Hall Larenstein
    Postbus 9001, 6880 GB Velp
    Tel. 06 - 3018256
    E-mail: marijke.mentink@hvhl.nl
    Aftredend: 2017 (niet herkiesbaar)
     
  • drs. Martina Borghmans
    Beleidsmedewerker Koninklijke Bibliotheek
    Postbus 90407, 2509 LK Den Haag
    Tel. 070 - 314 0772
    E-mail: Martina.Borghmans@kb.nl
    Aftredend: 2017 (niet herkiesbaar)
  • drs. Judith Gulpers
    Bibliotheek Erasmus Universiteit Rotterdam
    Burgemeester Oudlaan 50
    3062 PA Rotterdam
    Tel. 010 – 4081213
    E-mail: gulpers@ubib.eur.nl
    Aftredend: 2016 (niet herkiesbaar)
     
  • Marijke Rinkel
    Bibliotheek Avans
    Hogeschoollaan 1
    4818 CR Breda
    Tel: 06 - 10063828
    E-mail: mhd.rinkel-vrielink@avans.nl
    Aftredend: 2018 (niet herkiesbaar)
     
  • dr. Coen Wilders
    Universiteitsbibliotheek Utrecht
    Drift 27
    3512 BR Utrecht
    Tel. 030 - 253 6345
    E-mail: p.c.wilders@uu.nl
    Aftredend: 2018 (herkiesbaar)

Het jaarverslag 2015 vindt u hier.