LOOWI - home

Leden werkgroep LOOWI

Han J.H.J. Belt Walaeus Bibliotheek, Leids Universitair Medisch Centrum J.H.J.Belt@lumc.nl
Ingrid Mw. I. Bennigsen RUG/Faculteitsbibliotheek Rechten i.bennigsen@rug.nl
Libertine Mw. L.G.H. van den Berg-Lampe  Bureau Beheer Medische Bibliotheek AMC cmb@amc.uva.nl
Tecla Mw. Tecla ten Berge Bibliotheek Haagse Hogeschool A.T.tenBerge@hhs.nl
Maaike Mw. drs. M.J.C. van Berlo Avans Hogeschool, Xplora Breda mjc.vanberlo@avans.nl
Antoinette Mw. A.J.M. Beumer VHL University of Applied Sciences antoinette.beumer@hvhl.nl
Appie Dhr drs. A. Bieze Hogeschool Utrecht, Digitale Bibliotheek, Dienst Onderwijs , Onderzoek en Studentenzaken appie.bieze@hu.nl
Lisette dr. L.M. Bochev-van der Burgh Universiteit Twente, Servicecentrum Bibliotheek en Archief l.m.bochev-vanderburgh@utwente.nl
Albert Dr. A.K. Boekhorst albertkb@gmail.com
Heather Mw. H.D. Boet-Foley Universiteitbibliotheek EUR foley@ubib.eur.nl
Marjan Mw. drs. M. Bonink Hanzehogeschool Groningen, HanzeMediatheek m.a.g.bonink@pl.hanze.nl
Monique Mw. M.M.J. Bont TU Delft Library m.m.j.debont@tudelft.nl
Joke Mw. Mr. J.A.T. Bos Rijksuniversiteit Groningen/Bibliotheek Afdeling ABC J.A.T.Bos-Buijs@rug.nl
Jeroen drs. J.M. Bosman Universiteit Utrecht, UB Uithof j.bosman@uu.nl
Ellen Mw. P.J.M. Breda Wageningen UR Library ellen.vanbreda@wur.nl
Noor Mw. drs. E. Breuning Universiteitsbibliotheek UvA E.Breuning@uva.nl
Lidy Mw L. van den  Broek Fontys Hogescholen, Mediatheek TF Eindhoven l.vandenbroek@fontys.nl
Liza Mw. L. Bruggenkamp Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Instituut Bedrijfskunde en Instituut FM&R Liza.Bruggenkamp@han.nl
Joke Mw. J. Bulthuis RUG Bibliotheek, Bibliotheek Zernike joke.bulthuis@rug.nl
Anne Mw. A. van Cromvoirt Universiteitsbiblliotheek Maastricht a.vancromvoirt@maastrichtuniversity.nl
Joost Dhr. J. Daams Medische Bibliotheek AMC (K0-216) j.g.daams@amc.uva.nl
Anneke Mw. A.C.M. Dirkx Informatiediensten, Publieksdiensten & Collecties, UB Leiden a.c.m.dirkx@library.leidenuniv.nl
Marjolein Mw. drs. M.  Drent DINKEL Instituut marjolein.drent@utwente.nl
Joost drs. J.D. Driesens Bibliotheek Sociale Wetenschappen RUG j.d.driesens@rug.nl
Marja Mw. drs. M.B. Duizendstraal Bibliotheek Wageningen UR, Omgevingswetenschappen Marja.Duizendstraal@wur.nl
Nathalie Mw. N.H. van den Eerenbeemt Fontys Hogeschool, Mollergebouw Tilburg, Afd. workshops n.vandeneerenbeemt@fontys.nl
Godelieve Mw. drs. G. Engbersen St. Elisabeth Ziekenhuis, Medische Bibliotheek G.Engbersen@Elisabeth.nl
Arja Mw. drs. A.K. Firet Universiteit Utrecht, UB Binnenstad a.firet@uu.nl
Jos J. Fleuren Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Studiecentra HAN Jos.Fleuren@han.nl
Tiemen T. Folkers Bibliotheek Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, RUG t.c.folkers@rug.nl
Jos drs. J. Franssen UB, RUL J.Franssen@maastrichtuniversity.nl
Stefano S. Giani Bushuisbibliotheek, kamer F 2.08 C s.giani@uva.nl
Ingrid Mw. I. van Gorkum Noordelijke Hogeschool Leeuwarden, Mediatheek  i.van.gorkum@nhl.nl
Dorien Mw. drs. T.M.A. Haarman Bibliotheek Sociale Wetenschappen, Universiteit Leiden t.m.a.haarman@library.leidenuniv.nl
Anja drs. J.H.M.  Habraken Tilburg University Library and IT Services - Research Support j.h.m.habraken@tilburguniversity.edu
Marian Mw. M.J. van Harmelen Wageningen UR Library marian.vanharmelen@wur.nl
Letty Mw. A. Hartman HanzeMediatheek, Hanzehogeschool Groningen a.hartman@pl.hanze.nl
Lieke Mw. L. Haverkort Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Instituut Bedrijfskunde en Instituut FM&R Lieke.Haverkort@han.nl
Henrietta Mw. H. Hazen Universiteitsbibliotheek Maastricht H.Hazen@maastrichtuniversity.nl
Bolinda Mw. B. Hoeksema Studielandschap, Hogeschool Utrecht bolinda.hoeksema@hu.nl
Kees drs. C.W.J. Hopstaken Universiteitsbibliotheek Utrecht c.hopstaken@online.nl
Bert B. Huizing RUG Bibliotheek, Bibliotheek Zernike b.huizing@rug.nl
Gemma Mw G.J.G. Indemans Radboud Universiteit, UBN - Sociale Wetenschappen, Studielandschap SW gemma.indemans@ubn.ru.nl
Ilse Mw. drs. Elise P. Jansma Medische Bibliotheek, Vrije Universiteit Amsterdam i.jansma@vu.nl
Marianne Mw. E.M.A. Janssen Saxion, Saxion Bibliotheek e.m.a.janssen@saxion.nl
Vincent Dhr. V. Janssen Universiteitsbibliotheek Maastricht vincent.janssen@maastricht.university.nl
Mirjana Mw. M. Jolic Zuyd Bibliotheek Nieuw Eyckholt, Facility Management, Creatieve Therapie, Bouwkunde mirjana.jolic@zuyd.nl
Gerdien Mw. ir. G.B. de Jonge Universiteitbibliotheek EUR g.dejonge@erasmusmc.nl
Janny Mw. J. Jonkers RUG UB Onderwijs en Onderzoek Binnenstad j.jonkers@rug.nl
Ingrid Mw. I. Kars Hogeschool Zuyd, locatie Havikstraat, CM + FM i.kars@hszuyd.nl
Annemie  Mw. drs. A.M.P. Kersten Wageningen UR Library annemie.kersten@wur.nl
Nanda Mw. N. Kleinenberg Hanzehogeschool, HanzeMediatheek n.kleinenberg@pl.hanze.nl
Marianne Mw.  M.P.Th. Klinkhamer Bibliotheek Sint Maartenskliniek m.klinkhamer@maartenskliniek.nl
Corleen Knieriem-Veefkind M LI Hogeschool Utrecht, HU Bibliotheek coorleen.knieriem@hu.nl
Jos Dhr. J. Knubben Fontys Hogescholen, Lerarenopleiding, mediatheek Mollergebouw j.knubben@fontys.nl
Marga Mw. M. Th.  Koelen ITC koelen@itc.nl
Petra Mw. P. Koevoets Hogeschool Zuyd petra.koevoets@zuyd.nl
Henja Mw. H. Korsten Bibliotheek Rechtsgeleerdheid Radboud Universiteit h.korsten@ubn.ru.nl
Mirjam Mw. M. Kruize NLDA - Bibliotheek Koninklijke Militaire Academie magh.kruize@nlda.nl
Lidwien Mw. L. Lamboo Library, Institute of Social Studies lamboo@iss.nl
Annemarie  Mw. A. Laport Hogeschool Saxion Enschede, Saxion Bibliotheek a.e.laport@saxion.nl
Leen Mevr. L.W.B. Liefsoens De Haagse Hogeschool L.W.B.Liefsoens@hhs.nl
Harrie Dhr. H.A.L. van der Meer Hogeschool van Amsterdam, Mediatheek Leeuwenburg h.a.l.van.der.meer@hva.nl
Marijke Mw. M. Mentink Van Hall Larenstein, mediatheken marijke.mentink@wur.nl
Ellie Mw. E.M. Middelhuis Saxion Bibliotheek e.m.middelhuis@saxion.nl
Moniek Mw. M. Moekotte Politieacademie, mediatheek, domein Politieleiderschap moniek.moekotte@politieacademie.nl
Sylvia Mw. S. Moes Vrije Universiteit Amsterdam, Universiteitsbibliotheek VU s.moes@vu.nl
Timea Mw. T. Molnar Codarts Rotterdam tamolnar@codarts.nl
Marie-Louise Mw. M.-L. Moonen Mediatheek ArtEZ Arnhem m.moonen@artez.nl
Dorien Mw  T.A.G. van Mulukom Hanzehogeschool, HanzeMediatheek t.a.g.van.mulukom@pl.hanze.nl
Marijke Mw. drs. M.N.W. Niessen Universiteit Utrecht, UB Uithof m.niessen@uu.nl
Marianne Mw.  M.C.W. van Nieuwenhuizen Politieacademie, Mediatheek Marianne.van.Nieuwenhuizen@politieacademie.nl
Marina Mw. M. Noordegraaf Marina Noordegraaf Journalistiek en Informatie info@marinanoordegraaf.nl
Gilbert Dhr. G.J.L. van Nunen Avans Hogeschool, Xplora Breda gjl.vannunen@avans.nl
Renny Mw. R. Oortwijn RUG/Bibliotheek Economie/Bedrijfskunde/Ruimtelijke Wetenschappen R.Oortwijn@rug.nl
Claudia Mw. drs C. F.  Pees Leids Universitair Medisch Centrum, Walaeus Bibliotheek  c.f.pees@lumc.nl
Elmie Mw. E. Peters Medische Bibliotheek Radboud Universiteit elmie.peters@radboudumc.nl
Leonne Mw. drs. L.M.G. Portz Universiteit Maastricht, Universiteitsbibliotheek  l.portz@maastrichtuniversity.nl
Marijn dr. M. Post Wageningen UR Library marijn.post@wur.nl
Nicole Mw. drs. N.M.A.M. Potters Bibliotheek TU Delft N.M.A.M.Potters@tudelft.nl
Mia Mw. W.H.M. van Rijsewijk Fontys Onderwijs Media Expertise Centrum w.vanrijsewijk@fontys.nl
Anne Dr. Rutgers Universiteit Utrecht, UB Uithof  a.rutgers@uu.nl
Jeannine Mw. J. van Schalkwijk Bibliotheek Hogeschool INHOLLAND Haarlem Jeannine.vanSchalkwi@INHOLLAND.nl
Marion Mw. M. P. Schellings Zuyd Hogeschool, Bibliotheek Brusselseweg Maastricht marion.schellings@zuyd.nl
Olaf Dhr. O. Schiltmans Fontys Hogescholen, Lerarenopleiding, mediatheek Mollergebouw o.schiltmans@fontys.nl
Monique Mw. drs. M. Schoutsen Universiteitsbibliotheek Radboud Universiteit Nijmegen m.schoutsen@ubn.ru.nl
Mathieu dhr. M. Sikkema Hogeschool Rotterdam, Mediatheek h.m.sikkema@hr.nl
Dorien Mw. T.E.M. Snoek Universiteit Utrecht, UB Binnenstad d.snoek@uu.nl
Joke  Mw. J.G. van Soest  RUL, dependance Den Haag soest@library.leidenuniv.nl
Janneke  Mw. J.P.C. Staaks Pierson-Revesz Bibliotheek (en 2 d/w: Bushuisbibliotheek) j.p.c.staaks@uva.nl
Brigitte  Mw. B. Stijns Hogeschool Zuyd Bibliotheek, PBM + IM B.Stijns@hszuyd.nl
Annette Mw. A. Theuns Bibliotheek Hogeschool INHOLLAND Diemen Annette.Theuns@INHOLLAND.nl
Mirjam Mw. M. Uijlenbroek Bibliotheek Hogeschool INHolland Den Haag Mirjam.Uijlenbroek@Inholland.nl
Frouke Mw, drs. F.M. Veenstra-Vis RUG Bibliotheek, Vakbibliotheek Godgel. en Godsdienstwet./ Wijsbeg f.m.veenstra-vis@rug.nl
Marjolein Mw. Verheijen Mediatheek NHTV verheijen.m@nhtv.nl
Ina Mw. J. Vrolijk RUG Bibliotheek, Vakbibliotheek Gedrags- en Maatschappijwet. j.vrolijk@rug.nl
Renée ir. R.M. de Waal, MSc Wageningen UR Library renee.dewaal@wur.nl
Jeannette Mw. J.M.M. Waegemakers HAS Hogeschool Bibliotheek J.Waegemakers@has.nl
Michel M. Wesseling Head of Library and IT Services, Institute of Social Studies wesselim@iss.nl
Winnie drs. W.F.P. van Westrenen-Broekmans Universiteit Utrecht, UB Uithof W.F.P.vanWestrenen-Broekmans@uu.nl
Rensje Mw. R. Wicherson Windesheim Campus 2-6 RG.Wicherson@windesheim.nl
Nicole Mw. N. Will TU Delft Library n.u.will@tudelft.nl
Marjan ir. M. Wink Leerstoelgroep Educatie en Competentie Studies, Wageningen UR marjan.wink@wur.nl
Rienk dr. R.G. Withaar RUG Bibliotheek, Vakbibliotheek Gedrags- en Maatschappijwet. r.g.withaar@rug.nl